John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się kolejnego dziecka!

John Legend i Chrissy Teigen spodziewają się kolejnego dziecka!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Wokalista R&B John Legend oraz jego żona Chrissy Teigen ponownie zostaną rodzicami. Modelka i prezenterka telewizyjna jest w ciąży.

John Legend i Chrissy Teigen ujawnili, że ich 17-miesięczna córka Luna zostanie siostrą. – Od dawna to planowali – zdradza informator magazynu “People”. – Chrissy jest przeszczęśliwa.

Gwiazda zmieściła na Instagramie krótki klip, w którym to mała Luna informuje o drugim dziecku pary. Słodkie wideo można obejrzeć tutaj. Teigen zamieściła też na Snapchacie fotkę z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

John Legend i Chrissy Teigen pobrali się we wrześniu 2013 roku we Włoszech.

John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut “Get Lifted” z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną. Ostatnia płyta Amerykanina to “Love in the Future” z sierpnia 2013 roku.

Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę “Glory”, którą nagrał z Commonem do dramatu “Selma”. Niedawno nagrał też piosenkę “One Woman Man” do filmu “Ciemniejsza strona Greya” oraz wziął udział w musicalu “La la land”. Najnowsza płyta Amerykanina to “Darkness and Light” z grudnia 2016 roku.

Chrissy Teigen współpracuje z Cooking Channel i MTV2. Wystąpiła też gościnnie w sitcomie “Świat według Mindy”, a także z LL Cool J-em współprowadzi program “Lip Sync Battle”.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

it's john's!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

zespoły weselne