Patryk Ulaszewski, znany jako PIERWSZY zapowiada nowe wydawnictwo.

Pierwszy (ur. 27 stycznia 1997r.) to młody, ambitny muzyk, tekściarz i producent pochodzący z Kalisza.

Z muzyką związany jest od najmłodszych lat. Absolwent klasy fortepianu Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu.

Mimo młodego wieku miał szansę współpracować i uczyć się od najlepszych.

W 2011 ukazał się jego pierwszy krążek zatytułowany “Ponad Tym” wyprodukowany w samplowanych podkładach autorskiej produkcji. Lipcem 2014 r. Artysta wydał kolejną płytę “SE7EN”, na której znalazło się 7 utworów.

Patryk opisuje swoją twórczość w następujący sposób: „Moje utwory mają swój charakterystyczny styl i bardzo łatwo je rozróżnić od wielu innych wykonawców. Lubię wciągać słuchacza do innego świata oraz zaskakiwać go w najmniej oczekiwanych momentach. Słuchając mojej twórczości dowiesz się kim tak na prawdę jestem i jakie mam poglądy. Cieszę się, że tyle już osiągnąłem bo kilka lat temu bym nie pomyślał, że tak dużo może się wydarzyć. Nie miałem łatwej drogi przez różnego rodzaju kłopoty rodzinne, lecz udało się! Robię to co kocham i wierzę, że zajdę z tym daleko.”

Muzyk obecnie pracuje nad nowym wydawnictwem, którego premiera już niebawem.

ZOBACZ TELEDYSK
PIERWSZY – ROZWIJAMY ŻAGLE

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...