Marcus & Martinus zaśpiewają w Polsce (data, miejsce, bilety)

Marcus i Martinus Marcus & Martinus - norweski duet pop na jedynym koncercie w Polsce!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Duet Marcus & Martinus odwiedzi nasz kraj i 28 marca wystąpi w warszawskim klubie Stodoła.

Marcus & Martinus wyruszają w 2018 roku w swoją pierwszą europejską trasę koncertową Moments Tour. Dziś ogłosili siedem nowych miast na trasie: Zagrzeb, Lublana, Belgrad, Ateny, Praga, Warszawa i Linköping.

Podczas trasy zagrają na wyprzedanych dużych arenach w Norwegii, Szwecji i Danii – bilety na pierwsze koncerty rozeszły się w mniej niż 10 minut. Norwescy bliźniacy mają wyjątkowo lojalnych fanów w całej Europie.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy dodać kolejne miasta do Moments Tour i nie możemy się doczekać, spotkania z naszymi fanami w różnych krajach – mówi Marcus Gunnarsen.

– Mamy najlepszych fanów na świecie – dodaje Martinus Gunnarsen. – Z niecierpliwością czekamy na występy dla nich, a nasze show podczas Moments Tour będzie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Trasa koncertowa nosi tytuł jak ich ostatni krążek “Moments”. Bracia znani też jako M&M, tworzą najpopularniejszy norweski duet popowy. Rodzeństwo Gunnarsen to młodzi, utalentowani artyści, którzy mają dopiero 15 lat, a już zdobyli wielką popularność i nie mogą się doczekać na spotkanie z fanami w Europie.

Marcus & Martinus po raz pierwszy znaleźli się w centrum uwagi gdy w wieku zaledwie 10 lat wygrali konkurs Eurovision Junior w 2012 r.!

Od tego momentu ich kariera muzyczna nabrała tempa. Wydali trzy albumy studyjne, kilka singli i koncertowali w wyprzedanych salach w całej Skandynawii. Mimo młodego wieku wydali już biografię “Nasza opowieść” i pełnometrażowy film dokumentalny “Razem o śnie”.

Otrzymali także nagrodę dla Artysty Roku (norweskie Grammy 2016) i stali się najmłodszymi zwycięzcami tej nagrody w historii! Do współpracy przy swoim trzecim albumie “Moments” zaprosili kilku znanych producentów z USA, Norwegii i Szwecji.

Przedsprzedaż biletów na koncert dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o godzinie 12:00 i zakończy się 24 listopada o godz. 9:00.

Bilety w cenach od 99 zł w sprzedaży od piątku, 24 listopada 2017, od godz. 12:00 na Ticketmaster.pl, Stodola.pl i www.LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Iron Maiden wracają do Polski (data, miejsce, bilety)

zespoły weselne