Zespół Black Stone Cherry poinformował, że podpisał kontrakt z wytwórnią Mascot Label Group.

Black Stone CherryZarówno muzycy jak i Mascot są szczęśliwi i podekscytowani rozpoczynają się współpracą. 7 października 2015 pochodzący z Kentucky zespół Black Stone Cherry wejdzie do studia Barrick Recording w Glasgow (Kentucky), by nagrać swój piąty album studyjny.

Będzie to powrót do korzeni – w tym samym studio zarejestrowany został materiał na ich debiutancki krążek „Black Stone Cherry”, który wyniósł zespół z południowoamerykańskiej prowincji na największe sceny świata.

W ciągu 8 lat grupa przeszła drogę od grania w barach dla 200 osób, do najważniejszych scen w Wielkiej Brytanii i sal mieszczących kilkanaście tysięcy osób.

Właściciel Mascot ma nadzieję, że praca, umiejętności i doświadczenie w branży całej ekipy pozwoli wynieść zespół jeszcze wyżej oraz umożliwić dalsze sukcesy na arenie międzynarodowej.

„Co mogę powiedzieć? Wszyscy w Mascot są zelektryzowani przez fakt, że grupa taka jak Black Stone Cherry pokłada wiarę i własną przyszłość w nasze ręce” – powiedział Ed van Zijl, właściciel Mascot.

„Nowe utwory, które słyszałem, są niesamowite i nie mogę się doczekać premiery. Roku 2016 – nadchodzimy!”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...