MUZOTAKTMUZYKANowy singielCraig David razem z Bastille (posłuchaj I Know You)

Craig David razem z Bastille (posłuchaj I Know You)
C

REKLAMA
REKLAMA

Craig David zaprezentował nowy singel, który nagrał z pomocą muzyków Bastille. Efektem kooperacji wokalisty R&B i zespołu jest numer zatytułowany “I Know You”.

– Jestem fanem Bastille od dawna i czekałem na dobry moment, by zaprosić ich do współpracy – mówi Craig David.

REKLAMA

– Bardzo cieszę się z wydania tego utworu i mam nadzieję, że pokochacie go tak bardzo jak ja. Słuchanie głosu Dana w tym nagraniu jest naprawdę wyjątkowe. Jestem pewien, że gdy będziemy wykonywać tę piosenkę na żywo, będzie porywać wszystkich.

Muzycy Bastille nie pozostają dłużni. – Zawsze byliście ogromnymi fanami muzyki Craiga zapewnia Dan Smith z Bastille.

– W ciągu ostatnich lat zostaliśmy przyjaciółmi i kilka razy zagraliśmy razem, więc wspólne tworzenie piosenki było dla nas czymś kompletnie naturalnym. Świetnie bawiliśmy się nagrywając “I Know You” i jesteśmy podekscytowani tym, że wszyscy mogą go już usłyszeć.

Craig David i Bastille po raz pierwszy wykonają nowy utwór na żywo w programie “It Sounds Like Friday Night” w BBC One, który Craig poprowadzi wspólnie z Gregiem Jamesem, już dzisiaj o 19.30.

Numer trafił już do sieci i można go sprawdzić tutaj.

Utwór promuje siódmy album Craiga Davida “The Time Is Now”, którego premiera odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. W nagraniach wzięli udział tacy artyści jak JP Cooper, AJ Tracey, Ella Mai, Kaytranada i Goldlink.

Dorobek angielskiego artysty R&B zamyka “Following My Intuition” z września 2010 roku.

Grupa Bastille zadebiutowała w 2013 albumem “Bad Blood”, zawierającym takie przeboje jak “Pompeii”, “Flaws”, “Laura Palmer” i “Things We Lost In Fire”. Longplay “Wild World” miał premierę we wrześniu 2016 roku. Zespół niedawno wypuścił numer “World Gone Mad” do filmu “Bright” z Willem Smithem.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato i Luis Fonsi podbili serca Polaków (Échame La Culpa hitem)

https://www.youtube.com/watch?v=MHsNOP7_-fI

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA