W sieci pojawił się teaser zapowiadający pierwszą bohaterkę nowego klipu Adama Lamberta.

Teledysk zrealizowano do singla “Another Lonely Night”, który pochodzi z trzeciej studyjnej płyty wokalisty, zatytułowanej “The Original High”. Utwór ma szansę powtórzyć sukces hitu “Ghost Town”. W zwiastunie urocza blondynka zwierza się ze swojej samotności. Nie wiemy, czym zajmuje się, na co dzień. Jak opowiada, wokół niej pełno jest kochających par, ale ona musi jeszcze poczekać na swoje szczęście.

“Another Lonely Night” już robi zamieszanie w rozgłośniach radiowych. Na tyle duże, że utwór ma szansę powtórzyć sukces, jaki Adam osiągnął poprzednią singlową piosenką, “Ghost Town”, która w Polsce pokryła się już platyną.

Piosenkę “Another Lonely Night” oraz “Ghost Town” Adam Lambert wykonał podczas swojej niedawnej wizyty w naszym kraju. Amerykanin był gwiazdą gali ESKA Music Awards, która pod koniec sierpnia odbyła się w Hali Widowiskowej w Szczecinie. Poza występem odebrał nagrodę na “Najlepszego zagranicznego artysty 2015”!

Przypomnijmy, że płyta “The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles. Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster). Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence “Rumors” słychać Szwedkę Tovę Lo. Zaś w “Lucy” pojawia się Brian May z Queen.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ
ADAM LAMBERT – ANOTHER LONELY NIGHT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!