Michał Szpak i Marta Gałuszewska w duecie! Fani zachwyceni (WIDEO)

Michał Szpak w finałowym odcinku The Voice of Poland wystąpił w duecie ze swoją podopieczną. Marta Gałuszewska, bo o niej mowa zachwyciła fanów.

Michał Szpak i Marta Gałuszewska zaskoczyli swoich fanów oraz wszystkich telewidzów The Voice of the Poland. Wspólnie wykonali najnowszy autorski kawałek Michała pt. “Don’t Poison Your Heart”.

To oryginalny, bardzo aktualny pomysł, uwydatniający wymowne słowa utworu. Tekst porusza problem hejtu i fake’u. Szczególnie w sieci. Jest o tym, by nie zatruwać swojego umysłu i serca nienawiścią, bo przez to tracimy swoją dobrą energię.

Nasze naturalne „światło” – nasza życiowa aura zostają zaburzone, jesteśmy coraz częściej poirytowani, rozdrażnieni i zmęczeni zalewem fałszu i nienawiści w sieci.

Warto znaleźć w sobie siłę, by zwalczać w sobie tę „truciznę” – hejt i fake – truciznę XXI wieku. – tak o utworze mówi Michał Szpak.

Twórcami “Don’t Poison Your Heart” są Andy Palmer i Kamil Varen.

Decyzją widzów TVP2 tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” otrzymała Marta Gałuszewska. Zwyciężczyni poza tytułem zdobyła też kontrakt płytowy oraz czek na 50 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że Marta Gałuszewska pokonała troje rywali: Maję Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Michała Szczygła z ekipy Andrzeja Piasecznego i Łukasza Łyczkowskiego z teamu Tomsona i Barona.

Wczorajszy występ Michała z Martą zachwycił fanów! Po opublikowaniu wideo pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy: “POZAMIATALI WSZYSTKICH .!!!. Najlepszy duet w programie The Voice”, “wygrała Marta, wygrał Michał, piękny prezent dla Michała na jutrzejsze urodziny, gratulacje !!!”, “Serio powinni w duecie ze Szpakiem na Eurowizję z tą piosenką za rok wystartować. Dużo lepiej brzmi w duecie. Pięknie synchronizują ich głosy. Tak to jest jak spotykają się dwa talenty. Roznieśli konkurencję tym występem.”, “Najlepszy występ tej edycji <3”.

A Wam jak się podoba?

▸ Przeczytaj również: Mateusz Grędziński z The Voice powraca (posłuchaj singla “Już czas”)

https://www.instagram.com/p/Bb7dCmLhpjF/

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!