Keith Urban kupił Nicole Kidman kamienicę w Nowym Jorku

Keith Urban kupił Nicole Kidman kamienicę w Nowym Jorku
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Keith Urban wykosztował się i kupił swej żonie Nicole Kidman kamienicę w Nowym Jorku.

Gwiazdor country wydał 39 milionów dolarów na pięciopiętrowy budynek. Aktorka z rodziną będzie miała do dyspozycji 7 sypialni i 8 łazienek. Piętra połączone są dębowymi schodami.

Wybór Nowego Jorku nie jest przypadkowy. Nicole Kidman chce bowiem występować na Broadwayu. Mieszkanie na miejscu, dokładnie na Upper East Side, ma ułatwić aktorce realizację swych marzeń.

– Nicole chce spróbować sił na Broadwayu i zacząć występować w programach telewizyjnych – Nowy Jork jest dla tych projektów lepszym miejscem niż Nashville – zdradza informator.

Nicole Kidman i Keith Urban są małżeństwem od 11 lat. Przeprowadzka do metropolii ma też pomóc ich córkom Sunday (9 lat) i Faith (6 lat) w zdobyciu lepszej edukacji.

Keith Urban wydał 10 studyjnych albumów, cztery kompilacje i ponad 40 singli. Jego największym sukcesem jest płyta “Be Here” (2004), która w USA czterokrotnie pokryła się platyną.

Niedawno Nicole Kidman mogliśmy oglądać w serialu “Wielkie kłamstewka” – rola jednej z mieszkanek urokliwej miejscowości skrywającej mroczne sekrety przyniosła jej statuetkę Emmy. Od 1 września gwiazdę można oglądać w Polsce w filmie “Na pokuszenie” Sofii Coppoli.

▸ Przeczytaj również: Mateusz Grędziński z The Voice powraca (posłuchaj singla “Już czas”)

 

zespoły weselne