Co zrobisz dla Dave’a Gahana? Specjalna wiadomość dla fanów wokalisty Depeche Mode!

Jesteś “Depeszem” (fanem Depeche Mode) albo po prostu lubisz Dave”a Gahana? Jesteś w stanie poświęcić się, żeby zobaczyć go na żywo? Zastanów się dobrze, bo w konkursie organizowanym przez Sony Music i Empik czeka na Ciebie naprawdę szalona nagroda. Kupujesz płytę, wysyłasz zgłoszenie, a 2 dni później możesz obejrzeć swojego idola na specjalnym koncercie w Londynie!

Czy NAPRAWDĘ jesteś na to gotowy(a)?

23 października do sprzedaży na całym świecie trafia najnowszy album Dave”a Gahana z grupą Soulsavers – „Angels & Ghosts”. Druga współpraca jednego z najsłynniejszych głosów muzyki alternatywnej (po wydanej 3 lata temu płycie „The Light The Dead See”) z elektroniczną formacją z Wielkiej Brytanii zaowocowała 9 oryginalnymi kompozycjami, co zaskakujące: stawiającymi na organiczne brzmienie żywych instrumentów, jak choćby singiel promujący to wydawnictwo – „All Of This Or Nothing”.

Kupując ten album w dniu premiery w salonie EMPIK i jeszcze tego samego dnia wysyłając potwierdzenie zakupu i zgłoszenie do konkursu (kilka zdań o swoich wrażeniach po odsłuchu płyty), wszyscy fani mają szansę wygrać wyjazd na odbywający się zaledwie 3 dni później całkowicie wyprzedany koncert Dave”a Gahana i Soulsavers w londyńskim Shepherd’s Bush Empire.

Wyłoniony 24 października zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą znajdzie się na jednym z najmniejszych koncertów Dave”a i kolegów podczas mini-trasy promującym album „Angels & Ghosts”.

Nagroda obejmuje bilety na koncert 26 października, przelot w obie strony na trasie Warszawa – Londyn – Warszawa i nocleg w hotelu w centrum Londynu w nocy z 26 na 27 października, a cały regulamin konkursu (wraz z dokładnym opisem co zrobić, aby wygrać) znajduje się TUTAJ.

ZOBACZ LYRIC VIDEO
DAVE GAHAN & SOULSAVERS – ALL OF THIS AND NOTHING

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!