MUZOTAKTNEWSYSerialeDynastia: Nicollette Sheridan nową Alexis w "Dynastii"

Dynastia: Nicollette Sheridan nową Alexis w “Dynastii”
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nicollette Sheridan (“Gotowe na wszystko”) dołączyła do obsady nowej wersji serialu “Dynastia” (“Dynasty”) i to nie w byle jakiej roli.

Nicollette Sheridan zagra Alexis Carrington, którą w oryginale brawurowo portretowała Joan Collins. Dla niewtajemniczonych, Alexis Carrington to była żona głównego bohatera Blake’a Carringtona (Grant Show). Kobieta wraca niespodziewanie, próbując rozbić małżeństwo Blake’a z Cristal (Nathalie Kelley) i pogodzić się z dziećmi, a przede wszystkim zdobyć, co jej należne.

REKLAMA

Realizowany dla telewizji ABC w latach 1981 – 1989 serial był na przełomie lat 80. i 90. w Polsce jednym z największych telewizyjnych hitów. Cały kraj ekscytował się bogactwem bohaterów oraz bójkami dwóch żon bogacza Blake’a Carringtona – obecnej (sekretarki) Cirstal i byłej Alexis.

W głównych rolach występowali John Forsythe oraz Linda Evans i Joan Collins. Przez produkcję przewinęli się również Heather Locklear, George Hamilton i Billy Campbell.

Materiały promocyjne partnera

Akcja nowego serialu rozgrywa się współcześnie. Bohaterami znowu są członkowie bogatych rodzin Carringtonów i Colbych, walczący o przejęcie kontroli nad fortuną. Historia przedstawiona jest jednak głównie z perspektywy córki Blake’a Carringtona: Fallon Carrington (Elizabeth Gillie) oraz jego żony Cristal o hiszpańskich korzeniach.

Nad realizacją nowej wersji serialu “Dynastia” czuwają Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz Sallie Patrick. Projekt wspierają twórcy oryginału – Esther Shapiro i Richard Shapiro.

Nicollette Sheridan ostatnio zagrała w telewizyjnym obrazie “All Yours “.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA