MUZOTAKTNEWSYFilmThe Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z "Pitch Perfect 3"

The Bellas śpiewają Pink i Dr. Dre. Nowy klip z “Pitch Perfect 3”
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sieci pojawiła się muzyczna zapowiedź filmu “Pitch Perfect 3”. Rebel Wilson nieźle się popisuje.

Seria “Pitch Perfect” opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas.

REKLAMA

Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

W nowym filmie chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W zaprezentowanym klipie widzimy Bellas próbujące popisać się talentem przed innym zespołem.

Materiały promocyjne partnera

Dziewczyny wykonują mieszankę piosenek Pink (“Get the Party Started”), Walk the Moon (“Shut Up and Dance”), R. Kelly’ego (“Ignition”) czy Dr. Dre (“Let Me Ride”). Klip, w którym szczególnie Rebel Wilson prezentuje swój wokalny talent, znajduje się poniżej. W wideo gościnnie pojawia się też DJ Khaled.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike’a White’a i Dany’ego Foksa. Premierę, także w Polsce, zaplanowano na 22 grudnia 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA