MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleBullet For My Valentine gwiazdą Impact Festivalu 2018

Bullet For My Valentine gwiazdą Impact Festivalu 2018
B

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Zespół Bullet For My Valentine, który sprzedał ponad 5 milionów płyt na całym świecie, dołączył do składu Impact Festival 2018. Koncert odbędzie się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

W ich melodyjnej, mrocznej i rockowej muzyce słychać inspiracje metalowymi zespołami z lat ’80 zmieszane z dźwiękami charakterystycznymi dla współczesnego metalu.

REKLAMA

Mają na koncie niezliczone ilości doskonałych recenzji, ponad 400 milionów wyświetleń na YouTube i okładki najważniejszych magazynów muzycznych. A co najważniejsze – zgromadzili wierną armię fanów na całym świecie.

Początki Bullet for My Valentine sięgają roku 1998 roku. Początkowo funkcjonowali jako Killed John i wykonywali głównie covery Metalliki i Nirvany.

W październiku 2005 roku kapela wydała debiutancki album “The Poison” bardzo dobrze przyjęty przez krytykę i coraz liczniejszych fanów. Prawdziwy sukces przyszedł wraz z drugim longplayem “Scream Aim Fire”, który miał premierę w styczniu 2008 roku. Krążek zadebiutował na czwartym miejscu na liście Billboard 200. Kapela w dorobku ma jeszcze trzy płyty “Fever” (2010), “Temper Temper” (2013) i “Venom” (2015).

Materiały promocyjne partnera

Przypomnijmy, że headlinerem VI edycji festiwalu będzie Ozzy Osbourne, który na scenie Impactu pojawi się w ramach pożegnalnej światowej trasy, świętując ponad 5 dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath).

Bilety na Impact Festival 2018 dostępne są od 235 zł. Sprzedaż na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA