Kasia Moś wystąpi na gali Miss Polski 2017!

Kasia Moś
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Kasia Moś pojawi się na scenie trzeciego dnia widowiska. Koncert odbędzie się w Krynicy Zdroju, a podczas uroczystej gali wybrana zostanie Miss Polski 2017. Co Kasia Moś myśli o rywalizacji o tytuł najpiękniejszej Polki i jakie utwory przygotowała na ten wyjątkowy wieczór?

– Przede wszystkim gratuluję uczestniczkom tegorocznego konkursu. Są na tyle piękne, mądre i wspaniałe, że zakwalifikowały się do udziału w prestiżowym wydarzeniu, jakim są wybory Miss Polski – powiedziała Kasia Moś w rozmowie z POLSAT.PL.

Zdaniem Kasi Moś na najpiękniejszą czeka wiele trudnych wyzwań.

– Laureatka będzie musiała dodatkowo reprezentować nasz kraj za granicą, a to bardzo odpowiedzialne zadanie – wskazała. Jestem pewna, że tegoroczna Miss Polski będzie miała równie wielką klasę co poprzedniczki – dodała.

Artystka na niedzielne show przygotowała dwa utwory: „Girl on Fire” z repertuaru Alicii Keys oraz „What The World Needs Now Is Love” Dionne Warwick.

– Jestem ostatnio tak bardzo zajęta, że jeszcze nie miałam chwili, żeby się zdenerwować. Ciągle coś się dzieje. Stres na pewno będzie, ale to jest stres, który bardziej mnie mobilizuje niż blokuje.

Występ podczas „Festiwalu Piękna” to przede wszystkim wielka nobilitacja. Ogromnie się cieszę, że będę mogła zaśpiewać na krynickiej scenie – powiedziała.

Jak na konkurs piękności przystało, Kasia Moś będzie miała odpowiednie na tę okazję stylizacje.

– Przygotowałam dwie kreacje. Pierwszą wykonały moje zaprzyjaźnione panie stylistki z Bytomia z pracowni vintage, a druga kreacja jest od projektantki Violi Piekut. Obie suknie są bardzo eleganckie i długie. Nic więcej nie powiem, bo trzeba je po prostu zobaczyć – zaprosiła widzów.

„Festiwal Piękna 2017” odbędzie się 1-3 grudnia 2017 w Krynicy Zdroju, która na ten czas stanie się światową stolicą urody. Dzień po dniu, od piątku do niedzieli, dowiemy się kto zostanie Miss Supranational i Misterem Supranational oraz Miss Polski 2017.

Rok temu to wyjątkowe wydarzenie oglądało 620 milionów ludzi na całym świecie. Tym razem liczba widzów również może być imponująca, ponieważ gale będą transmitowane aż do 140 krajów.

Trzydniowy „Festiwal Piękna 2017”, a w nim międzynarodowe konkursy Miss Supranational 2017 i Mister Supranational 2017 oraz Miss Polski 2017 od 1 do 3 grudnia. Transmisje w piątek i sobotę o godz. 20:05 oraz w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

Kasia Moś pochodzi z artystycznej rodziny.

Córka dyrygenta, skrzypka i kameralisty, dyr. artystycznego orkiestry kameralnej Aukso Marka Mosia oraz Joanny Moś – altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubioru. Siostra Mateusza Moś – skrzypka, kompozytora oraz producenta jej debiutanckiej płyty. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu. W 2009 roku ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Współpracowała z orkiestrą Aukso przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna “Pasja Świętego Marka”. Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu “Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie.

Występowała w zespole “The Pussycat Dolls Burlesque Review”, była finalistką III edycji programu “Must Be The Music”, a także brała udział w kompozycji Wojciecha Kilara do filmu Krzysztofa Zanussiego “Obce ciało”.

Ponadto wystąpiła podczas takich festiwali jak: Spring Break, Carpathie Festiwal, Festiwal Top Trendy, Festiwal Woodstock, 52 KFPP w Opolu. Jest twarzą muzycznych reklam Link4.

W 2015 roku ukazał się jej debiutancki album “Inspination”, na płycie znajduje się 13 utworów – to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś, połączenie elektroniki i soulu z elementami popu, zaś do współpracy został zaproszony młody producent Essex.

Trzykrotnie brała udział w konkursie polskich preselekcji z utworami – “I Wanna Know” (2006), “Addiction” (2016) i “Flashlight” (2017).

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!