Za nami długo oczekiwana premiera najnowszego studyjnego wydawnictwa formacji Venflon – Sztuka Upadku.

VenflonWarto było czekać, bowiem fani bardzo pozytywnie komentują nowy materiał grupy. Zespół zapowiedział także wypuszczenie nowego singla! Do sprzedaży trafiło już najnowsze studyjne wydawnictwo formacji Venflon.

Płyta została zatytułowana „Sztuka Upadku” i spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów.

Jak komentują muzycy: „Na świeżo, zaraz po premierze jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji fanów, którzy zamówili „Sztukę upadku” w preorderze.

Zostaliśmy zasypani masą mega pozytywnych wiadomości, w których ludzie w bardzo ciepły ale i rzeczowy sposób wypowiadają się na temat naszego nowego materiału: „Płyta zaprogramowana na sukces”; „Materiał kompletny zarówno gitarowo jak i wokalnie” ;

„Płyta siadła mi od pierwszego do ostatniego dźwięku i nie opuszcza odtwarzacza od 4 dni” – to tylko niektóre spośród wielu podobnych opinii.”.

„Sztukę Upadku” promuję singiel „Miłość”, który regularnie gości na listach przebojów. W ślad za wydaniem albumu idzie oczywiście jego promocja, a mianowicie trasa koncertowa, której zespół już nie może się doczekać!

„W tej chwili z niecierpliwością oczekujemy startu trasy koncertowej – przekonamy się jak „Sztuka upadku” sprawdza się w „warunkach bojowych”, zagrana na żywo.” – podkreślają muzycy.

Płytę „Sztuka Upadku” będzie można oczywiście nabyć podczas koncertów formacji Venflon! Niecierpliwi natomiast mogą zamawiać album bezpośrednio od wydawnictwa Fonografika, a także w sklepach Saturn, Empik, Media Markt oraz dobrych sklepach muzycznych. To nie koniec niespodzianek! Już wkrótce grupa udostępni kolejny singiel!

Venflon to polska formacja, która w swojej muzyce łączy melodyjny metal z wpływami grunge’u oraz stronera. Grupa powstała w 2003 roku i przez ten czas, pomimo zmian w składzie, zdołała zaistnieć na polskim rynku muzycznym, wydać dwa albumy studyjne oraz zdobyć wielu fanów w całym kraju.

Szerokiej publiczności Venflon dał się poznać dzięki swojemu uczestnictwu w popularnym programie „Must be the Music”, a także poprzez występy na większych wydarzeniach muzycznych, takich jak Juwenalia oraz festiwale( m. in. Woodstock, Hunterfest, Ursynalia).

Trasa koncertowa formacji Venflon odwiedzi następujące miasta:
17.10 – Warszawa, VooDoo club
23.10 – Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu
24.10 – Częstochowa, Teatr From Poland
06.11 – Poznań, Pod Minogą
07.11 – Koszalin, Kawałek Podłogi
13.11 – Bielsko-Biała, Rude Boy
14.11 – Dąbrowa Górnicza, Rock Out
20.11 – Łódź, Iron Horse
11.12 – Gdańsk, Wydział Remontowy
12.12 – Elbląg, Pub Sąsiedzi

ZOBACZ TELEDYSK
VENFLON – MIŁOŚĆ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!