MUZOTAKTNEWSYMuzykaTancerze Jennifer Lopez wyzwali polskie ekipy na pojedynek!

Tancerze Jennifer Lopez wyzwali polskie ekipy na pojedynek!
T

REKLAMA
REKLAMA

Dwie drużyny taneczne z Polski – Mark It oraz Hasao & Cheer Angels Cheerleading Academy – podjęły wyzwanie rzucone przez autorów choreografii do najnowszego teledysku Jennifer Lopez.

Klip do utworu „Amor Amor Amor” Jennifer Lopez i Wisina, nakręcony w nowojorskim metrze, natychmiast stał się hitem! Duża w tym zasługa niesamowicie zmysłowej choreografii, którą przygotowała jedna z najbardziej uznanych grup tanecznych w Stanach Zjednoczonych – Millenium Dance Complex.

Niedawno rozpoczęli akcję na Instagramie, wyzywając na pojedynek ekipy taneczne z całego świata. Wyzwanie przyjęły dwa zespoły z Polski – Mark It oraz Hasao & Cheer Angels Cheerleading Academy.

REKLAMA

Agencja taneczna Mark It, która zrzesza utalentowanych polskich tancerzy i choreografów, przeniosła akcję klipu z metra do miejskich przejść podziemnych, garaży i klubów.

Przygotowany przez nich układ do „Amor Amor Amor” można zobaczyć na YouTube. Inaczej do wyzwania podeszły cheerleaderki z grupy Hasao & Cheer Angels Cheerleading Academy, które wielokrotnie kibicowały największym sportowcom w Polsce. Wraz z zawodnikami pierwszej, polskiej drużyny Footballu Amerykańskiego – Warsaw Eagles – przygotowały układ w prawdziwie amerykańskim stylu.

„Amor, Amor, Amor” to już drugi przebój Jennifer Lopez zapowiadający najnowszy hiszpańskojęzyczny album supergwiazdy muzyki pop!

W piosence wystąpił Wisin, gwiazda latynoskiej muzyki urban, z którą Lopez współpracowała już przy hitach „Follow The Leader” i „Adrenalina”.

Teledysk do „Amor Amor Amor” obejrzano już niemal 38 milionów razy, a poprzedni singiel „Ni Tu Ni Yo” ma na liczniku ponad 71 milionów odtworzeń. W piątek, 1 grudnia do sprzedaży cyfrowej trafił album Wisina „Victory”.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA