MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleOrange Warsaw Festival: Florence And The Machine i Sam Smith

Orange Warsaw Festival: Florence And The Machine i Sam Smith
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

1 i 2 czerwca na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec odbędzie się kolejna edycja Orange Warsaw Festival. Udział potwierdzili właśnie Florence And The Machine, Sam Smith, LCD Soundsystem oraz Tyler, the Creator.

Sam Smith będzie headlinerem 1 czerwca, a dzień później w tej roli pojawi się Florence Welch z zespołem, czyli Florence And The Machine. Spektakularne sukcesy Brytyjka notuje od końca poprzedniej dekady, kiedy ukazała się jej debiutancka płyta “Lungs”.

REKLAMA

Do dziś formacja wydała 3 albumy i pracuje nad kolejnym, którego fragmenty być może usłyszymy w czerwcu w Warszawie.

Bez wątpienia wielkim wydarzeniem będzie pierwszy polski koncert Sama Smitha, jednego z najpopularniejszych wokalistów ostatnich lat, laureata Oscara i czterech nagród Grammy.

Smith już od czasu debiutanckiego albumu był na liście artystów, na których w naszym kraju czekano z wielkimi nadziejami.

Materiały promocyjne partnera

Nowojorski skład LCD Soundsystem powrócił w 2016 roku serią doskonale przyjętych koncertów, ale na szczęście dali fanom dużo więcej – pierwszy od 7 lat nowy album, który z pewnością trafi na wysokie miejsca list podsumowujących najlepszą muzykę 2017 roku. Koncert LCD Soundsystem na Orange Warsaw Festival będzie ich pierwszym występem w stolicy.

Listę pierwszych czterech nazwisk przyszłorocznego Orange Warsaw Festival zamyka Tyler, The Creator, barwna postać amerykańskiego hip hopu, raper, producent, osobowość telewizyjna i świetny showman, który swoje umiejętności potrafi wykorzystać na scenie. Do Warszawy trafi ze swoim nowym albumem, “Flower Boy”.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2018 trafią do sprzedaży 4 grudnia 2017 o godzinie 12:00. Fani mogą wybierać bilety i karnety w kilku opcjach cenowych zależnych od momentu kupna, a klienci Orange będą mogli skorzystać z 15% zniżki.

Karnety Early Bird będą w sprzedaży od 4 do 14 grudnia lub do wyczerpania puli. Cena karnetu Early Bird to 369 zł, a z rabatem dla klientów Orange 314 zł.

Od 15 grudnia będą także dostępne specjalne pakiety łączone karnetów na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange w cenie 903 zł dla klientów Orange. Więcej szczegółów na Orangewarsawfestival.pl.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA