Sia w uroczym świątecznym teledysku Candy Cane Lane

Sia zaprezentowała nowy, uroczy i bardzo świąteczny klip do singla “Candy Cane Lane”.

Nowy teledysk Sia powstał w technice animacji poklatkowej z użyciem plastelinowych postaci. Tematem przewodnim są święta i bożonarodzeniowe dekoracje.

Wideo jest pierwszym z trzech, które Sia realizuje we współpracy z kanałem Freeform i ich projektem “25 Days of Christmas”. Kolejne klipy wokalistki powstaną do piosenek “Ho Ho Ho” i “Underneath the Mistletoe”, a będą miały premierę odpowiednio 7 i 14 grudnia.

Utwory pochodzą z okolicznościowej płyty gwiazdy, “Everyday Is Christmas”, która miała premierę 17 listopada.

Z wynikiem ponad 5,3 miliarda streamów Sia znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych artystów w serwisie Spotify. Australijka pisała również utwory dla innych gwiazd, m. in.: Beyoncé, Kanye Westa, Rihanny, Britney Spears oraz Katy Perry.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, “OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców.

Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój “Diamonds”. Współtworzyła też utwory “Titanium” David Guetta i “Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała.

Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty “1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit “Chandelier”. Jej poprzednie wydawnictwo to “This Is Acting” ze stycznia 2016 roku. Nagrała razem z Zaynem piosenkę “Dusk Till Dawn” oraz “Rainbow” do animacji “My Little Pony. Film”, w której także udzieliła się w dubbingu.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...