Kasia Lins – zobacz teledysk do singla “Dawno”

Singla promuje viral #DAWNO z udziałem: Darii Zawiałow, Beli Komoszyńskiej, Marceliny, Ofelii – Igi Krefft, Łukasza Lacha, Piotra Roguckiego, Buslava i duetu Xxanaxx. Dawno, teraz i za chwilę – 3 czasoprzestrzenie, które nas określają. Najważniejsze jest #dawno, czyli wszystko to, co wrosło w nas korzeniami, co nadało kształt naszemu życiu teraz i co rzutuje na naszą osobowość na zawsze! #dawno popełniamy błędy, teraz się z nich podnosimy, za chwilę czerpiąc siłę z minionych doświadczeń.

O tym, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ale czasem bardzo trudno postawić kropkę nad i – Kasia Lins śpiewa niezwykle emocjonująco, a wtóruje jej Łukasz Lach z L.Stadt.

Ilustracją historii toksycznego związku jest klip wg pomysłu Kasi i Karola Łakomca, ukazujący rozpad relacji od euforii po agonię.

Viral #dawno niesie przesłanie, o którym często w codziennym życiu zapominamy: Każda porażka może przerodzić się w powodzenie, każdy koniec to początek czegoś nowego!

Kasia Lins, to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. Jej muzykę najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku, rocka i soulu.

Przestrzenne gitary, porywające harmonie wokalne i emocjonalne teksty, dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud, czy urokliwy Wurlitzer, to to, charakteryzowało jej muzykę na debiutanckiej EP-ce zatytułowanej „Save Me Boy”.

4 utwory – tytułowy, „Wiersz ostatni”, „These Days” oraz „Dawno”, które znalazły się na EPce doskonale odzwierciedlają charakter nadchodzącego albumu długogrającego.

Kasia Lins tworzy swoja muzykę z grupą przyjaciół – z Karolem Łakomcem i Michałem Lange na czele – wywodzących się z różnych gatunków muzycznych – a to co współkreują, jest wypadkową ich często skrajnie różnych upodobań.

Płyta powstaje przy czujnym nasłuchu Marcina Borsa i Michała Lange.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...