MUZOTAKTTeledyskiMartin Garrix & David Guetta w nowym klipie So Far Away

Martin Garrix & David Guetta w nowym klipie So Far Away
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W sierpniu tego roku Martin Garrix porwał publiczność występując na głównej scenie festiwalu Tomorrowland z setem pełnym zupełnie nowego materiału.

W pewnym momencie na scenie do Martina dołączył David Guetta – razem zaprezentowali wspólny utwór „So Far Away”, który od dzisiaj dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych.

REKLAMA

Swój wyjątkowy luz utwór zawdzięcza głosom Jamiego Scotta i Romy Dya oraz melancholijnej produkcji z nawarstwionymi harmoniami wokalnymi i delikatnymi brzmieniami gitary oraz smyków, które kontrastują z mocnym basem i imponującym brzmieniem akordów.

Wraz z premierą utworu ukazał się oficjalny teledysk. Klip wyreżyserowany przez Damiana Karsznię pokazuje dwa światy – ten, w którym żyjemy oraz ten, w którym widoczne są wszystkie uczucia emocje i sny. To historia pary, która była kiedyś zakochana, ale teraz próbuje pogodzić się z tym, że ich relacja się skończyła.

Materiały promocyjne partnera

Doskonale znany już fanom Garrixa utwór (set z Tomorrowland ma już na liczniku ponad 13 milionów odtworzeń!) zebrał też świetne recenzje w prasie. DJ Mag napisał o piosence jako prawdopodobnie o największym wspólnym nagraniu dwóch gwiazd tego roku, a zdaniem dziennikarzy Billboardu „ciężko sobie wyobrazić, żeby to nie był hit”.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA