Daria Zawiałow poprawia Młynarskiego do filmu “Plan B”

Daria Zawiałow
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci trafiła znakomita interpretacja piosenki “Jeszcze w zielone gramy” w wykonaniu Darii Zawiałow. Numer powstał do filmu “Plan B” z Kingą Preis i Marcinem Dorocińskim.

Twórcą oryginału był Wojciech Młynarski. Swoją wersję Daria Zawiałow zrealizowała ze sprawdzonym już producentem, Michałem Kushem.

– Zrobiliśmy to po swojemu, nie było łatwo – powiedziała wokalistka. – Premiera filmu 2 lutego w kinach, a premiera singla promującego, który stworzyliśmy już w tym tygodniu.

Numer trafił do serwisu Spotify i można go posłuchać pod tym adresem. Wkrótce powinniśmy doczekać się teledysku.

Bohaterów “Planu B” poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi.

Za kamerą stanęła Kinga Dębska, a w rolach głównych występują Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska i Krzysztof Stelmaszyk.

Jeszcze przed premierą albumu “A kysz!” mówiło się o nadejściu nowego, kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

Daria Zawiałow okrzyknięta objawieniem festiwalu Spring Break, błyskawicznie podbiła serca słuchaczy dobrego, alternatywnego popu singlami “Malinowy Chruśniak” i “Kundel Bury” (każdy z nich ma już prawie 2,5 miliona wyświetleń), a jej debiutancka płyta stała się nagle jednym z najbardziej oczekiwanych polskich albumów roku.

Longplay ukazał się w marcu 2017 roku, a w październiku doczekał się wznowienia z singlem “Na skróty”. Artystka była muzyczną gwiazdą pierwszego odcinka polskiej edycji “Saturday Night Live”.

▸ Przeczytaj również: Marta Gałuszewska debiutuje w radio (posłuchaj singla “Nie mów mi nie”)

zespoły weselne