The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce (daty, bilety)

The Rasmus
The Rasmus fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, The Rasmus przyjedzie ponownie do Polski w 2018 roku. 23 września kapela zagra w Starym Maneżu w Gdańsku i 24 września we wrocławskim Centrum Koncertowym A2.

The Rasmus przyjadą w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singel “Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family.

– Raj jest rzeczą względną – komentuje świeży numer Lauri Ylöne. – To, co dla jednego człowieka może być piekłem, dla innego może być właśnie rajem.

Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół The Rasmus, może pochwalić się znakomitą karierą, choć ich sukces międzynarodowy przypieczętowany został dopiero dzięki piątemu albumowi, gdy singel “In The Shadows” stał się hitem na całym świecie.

W roku 2012, po wydaniu kolejnych trzech płyt i wielu trasach dookoła świata, członkowie grupy, Lauri Ylönen, Pauli Rantasalmi, Eero Heinonen i Aki Hakala postanowili zrobić sobie przerwę od The Rasmus i zająć się życiem prywatnym.

W tym czasie wokalista zespołu przeprowadził się do Los Angeles, a ta zmiana zdecydowanie pozytywnie odbiła się na nowej twórczości grupy.

Bilety na koncerty w Gdańsku i Wrocławiu dostępne będą w cenie 89 zł od piątku, 8 grudnia 2017, od godz. 10:00 na Stodola.pl i LiveNation.pl.

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...