Sleeping With Sirens zagrają w Warszawie

Sleeping With Sirens zagrają w Warszawie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

12 maja w warszawskiej Proximie wystąpi post-hardcore’owa ekipa Sleeping With Sirens. Będzie to pierwszy koncert kapeli w naszym kraju.

Grupa Sleeping With Sirens powstała w 2009 roku, szybko podpisała kontrakt z jedną z największych wytwórni i wydała debiutancki album “With Ears to See”, z którego pochodzi singiel “If I’m James Dean, You’re Audrey Hepburn”. Utwór uzyskał niemal 45 milionów wyświetleń na YouTube.

Kolejny album (“Let’s Cheers To This”) grupa wydała rok później. W 2013 zespół opuścił jeden z członków – Jesse Lawson, a zastąpił go Nick Martin.

Po czwartym studyjnym albumie (“Madness”) w 2015 roku zespół długo kazał czekać fanom na nowy materiał. Wreszcie we wrześniu tego roku ukazał się krążek “Gossip”.

Płytę promuje numer “Legends”.

Sleeping With Sirens mają na koncie siedemset tysięcy sprzedanych płyt oraz ponad sto milionów odsłuchań na serwisach streamingowych i ponad osiemdziesiąt milionów obejrzanych teledysków na YouTube.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 8 grudnia o 11:00. Miejsca zakupu: Go-ahead.pl, Biletomat.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...