13-minutowy teledysk Father John Misty

Father John Misty, który niedawno zapowiedział koncert w Polsce, opublikował właśnie teledysk promujący jego najnowszy album “Pure Comedy”.

Intymne, kameralne wideo powstało do nagrania “Leaving LA”. Czarno-biały, prosty klip przedstawia wokalistę wykonującego piosenkę w studiu. Artyście grającemu na gitarze towarzyszy sekcja smyczkowa. Z efektem można zapoznać się poniżej.

“Leaving LA” pochodzi z albumu “Pure Comedy”, która ukazał się 7 kwietnia 2017 roku. Alternatywny twórca z nowym materiałem przyjedzie do Polski i 5 czerwca wystąpi w warszawskim Palladium.

Father John Misty (Joshua Tillman) to amerykański multiinstrumentalista, który przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes.

Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album “Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później “I Love You, Honeybear”. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. Płyta do tej pory uznawana jest za jeden z najlepszych krążków 2015 roku.

Rok później artysta wydał singel “Real Love Baby”, a także pojawił się w jednym z utworów The Avalanches. Muzyk zaangażowany był dodatkowo w tworzenie muzyki do serialu “Detektyw” (“True Detective”) oraz filmu o swojej żonie (Emma Elizabeth Tillman).

Czerwcowy koncert będzie pierwszym headlinerskim występem artysty w Polsce.

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...