MUZOTAKTTeledyskiGromee przedstawia nowy teledysk Without You

Gromee przedstawia nowy teledysk Without You
G

REKLAMA
REKLAMA

Gromee opublikował w sieci klip do singla „Without You”, w którym udziela się Lukas Meijer.

Utwór jest połączeniem muzyki klubowej i rockowej. Artysta po ogromnych sukcesach, jakie odniósł na rynku muzycznym z utworami „Fearless, „Spirit” i „Runaway” zaskakuje ponownie. Tym razem artysta w swojej produkcji użył mocnych gitarowych brzmień, które idealnie komponują się z głosem wokalisty.

Do nagrania powstał przepełniony emocjami i tańcem teledysk. Wideo stworzył Michał Braum, odpowiedzialny również za klip do „Fearless” (obejrzany na YouTube prawie 16 milionów razy). Zdjęcia do „Without You” powstały na słonecznej Teneryfie. Z efektem można zapoznać się poniżej.

REKLAMA

Singel to owoc współpracy Gromee’go ze szwedzkim wokalistą Lukasem Meijerem, który od lat zajmuje się muzyką oraz komponowaniem, tworząc i śpiewając w szwedzkim zespole rockowym No Sleep For Lucy.

„Without You” opowiada o uczuciu, które pojawia się, gdy w życiu odnajdziemy kogoś, kogo naprawdę kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez tej osoby.

Gromee to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów i producentów muzycznych. Jego każda produkcja to komercyjny sukces.

„Follow You” otrzymał status Złotej Płyty, „Fearless” i „Spirit” pokryły się Platyną, a ten ostatni znalazł się ponadto na pierwszym miejscu listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich stacjach radiowych.

Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju. Dzielił scenę z takimi artystami jak: Elton John, Mariah Carey, Enrique Iglesias, Alan Walker.

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA