„Inspination” to pierwszy studyjny album Kasi Moś, który ukazał się 9 października br. nakładem wytwórni Fonografika.

Kasia Moś
okładka debiutanckiej płyty Kasi Moś

Kasia Moś jest finalistką III edycji programu „Must Be The Music”. Występowała w zespole „The Pussycat Dolls Burlesque Review” u boku takich gwiazd jak Kelly Osbourne, Mya i Carmen Electra. Dziś prezentuje swój pierwszy studyjny album.

“Pracę nad płytą rozpoczęliśmy dwa lata temu, zależało nam, żeby każdy z utworów na tym krążku był inny, wyjątkowy, żeby ten album najzwyczajniej w świecie nie był nudny. Sądzę, że dzięki tej różnorodności na naszej płycie każdy znajdzie coś dla siebie” – wyznaje Kasia Moś.

Na debiutanckim albumie znajduje się 13 utworów, większość z nich to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś. To połączenie elektroniki i soulu z elementami popu.

Kasia Moś “Inspiration”:

CD 1
1. Experience
2. Addiction
3. Fat
4. Pryzmat
5. Strep
6. Beautiful Sunrise (Essex Remix)
7. If You Looking (Essex Remix)

CD 2
1. Intro
2. Zatracam Się
3. Beautiful Sunrise
4. Supernowa
5. If You Looking
6. Outro

Do współpracy został zaproszony młody producent z Kielc – Essex. Pierwszy singiel pt. „Zatracam się” do którego powstał teledysk, cieszy się dużą popularnością w internecie – ponad ćwierć miliona odsłon!

ZOBACZ TELEDYSK
KASIA MOŚ – ZATRACAM SIĘ

Kolejny utwór, który promuje debiutancką płytę Kasi Moś to „Pryzmat”, do którego powstał teledysk z gościnnym udziałem Juli Kuczyńskiej (polska blogerka modowa, szafiarka, znana głównie jako autorka bloga modowego Maffashion).

ZOBACZ TELEDYSK
KASIA MOŚ X ESSEX – PRYZMAT

Kasia Moś współpracowała też m.in. z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna „Pasja Świętego Marka”, Grzechem Piotrowskim, Borysem Szycem, grupą hip-hopową Bezimienni.

Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu „Król Lear” Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Jej wokaliza do kompozycji Wojciecha Kilara trafiła do filmu Krzysztofa Zanussiego „Obce ciało”.

Zaśpiewała również piosenki do filmu animowanego „Disco Robaczki”. Jest twarzą muzycznych reklam LINK4. Wystąpiła podczas takich festiwali jak: SPRING BREAK w Poznaniu, Carpathia Festiwal w Rzeszowie gdzie zdobyła I miejsce, Festiwal WOODSTOCK w projekcie „Kuba Płacisz i goście” oraz 52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie SuperJedynki.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!