Kamil Bednarek – Talizman

Data premiery: 01.12.2017 / Wydawca: Space Records

Kamil Bednarek - Talizman
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Kamil Bednarek powraca z nowym albumem!

Piąta produkcja Kamila Bednarka i jego zespołu to moment, w którym 26-letni wokalista i muzyk, postanowił podzielić się z fanami swoimi utworami z kilku obszarów gatunków muzycznych.

Płyta “Talizman” różni się od jego dotychczasowej twórczości, powstałe utwory są efektem poszukiwań własnej wrażliwości muzycznej, stanowiąc swoisty talizman Bednarka.

Wydany “własnymi siłami” album, promują single “Talizman”, “Get up” i “Jak długo jeszcze”. Ten krążek otwiera jednak utwór “Muzyka” a słowa jego refrenu – “Porażony pychą świat, znów bawi nas. Robi to podstępnie, gdy wartości coraz mniej”, przygotowują nas do emocjonalnej lekcji na temat otaczającej rzeczywistości, rzeczywistości widzianej oczami Kamila.

Na uwagę zasługuje także współpraca z wytwórnią VP Records – najstarszą i największą wytwórnią reggae na świecie. Raging Fyah feat. Bednarek – “Get Up” remix to historia o człowieku i jego problemach, upadkach i o sile walki ze słabościami.

Wiele wskazuje na to, że nowa płyta Kamila Bednarka, ukazująca jego wyjątkowy talent – dar tworzenia pięknych melodii, zabarwionych charakterystycznym głosem – dla każdego, będzie innym przeżyciem, innym źródłem inspiracji, innym Talizmanem… #talizmanbednarka

Kamil Bednarek – Talizman – lista utworów:

1. Muzyka feat. Matheo
2. Jak długo jeszcze
3. Zabieram Cie na trip
4. Klub x Staff x BRK
5. Poczuj luz
6. Get Up Remix Raging Fyah feat. Bednarek
7. Łap to feat. Staff
8. No one like you
9. Nie obiecuję
10. AutoWarGrafia x Staff x Donatan
11. Talizman feat. Matheo
12. Outro

[buybox-widget category=”music” name=”Talizman” info=”Kamil Bednarek”]

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

zespoły weselne