Sprawdź, co wiedzą o Polsce goście Royal Christmas Gala?

Kolorowe, przepełnione świąteczną atmosferą i muzyką Royal Christmas Gala z udziałem Sarah Brightman i gości odbędzie się już za kilkanaście dni. 17 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie w Łodzi już bardzo mocno poczujemy klimat Bożego Narodzenia.

A czy wokaliści, występujący u boku głównej gwiazdy, wiedzą coś na temat kraju, w którym niedługo wystąpią? Sprawdziliśmy to!

Mario Frangoulis, Fernando Varela i Narcis są przedstawicielami gatunku classical crossover. Całą trójkę zobaczymy i posłuchamy razem z Sarah Brightman oraz chórem Gregorian i orkiestry na świątecznej gali w Łodzi. Tymczasem wokaliści podzieli się swoją wiedzą o Polsce.

Co im się kojarzy z naszym krajem? Czy potrafili udzielić odpowiedzi na pytania o sławnych Polaków i specjalność rodzimej kuchni? Jak poradzili sobie z wykonaniem przygotowanego dla nich zadania? Zapraszamy co obejrzenia krótkiego wideo filmu.

Royal Christmas Gala odbędzie się już 17 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na to wydarzenie wciąż są w sprzedaży.

Można je nabyć za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik. Organizatorem świątecznego show jest agencja Prestige MJM.

▸ Przeczytaj również: Czerwone Gitary prezentują świąteczny singiel “Wspominam białe Święta”

 

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...