MUZOTAKTNEWSYGwiazdyNick Jonas chce zagrać główną rolę w Nightwing

Nick Jonas chce zagrać główną rolę w Nightwing
N

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nick Jonas, niegdyś członek boysbandu Jonas Borthers, dziś solowy wokalista i ostatnio coraz częściej aktor, chce zagrać tytułową rolę w filmie “Nightwing”.

Nightwing (Skrzydło Mroku) to naprawdę Dick Grayson, a właściwie Robin, towarzysz i współpracownika Batmana. Film o superbohaterze szykuje studio Warner Bors.

REKLAMA

W sieci ruszyła kampania, by to właśnie Nick Jonas zagrał główną rolę. Artysta jest jak najbardziej chętny. – Byłoby super – powiedział młody gwiazdor. – Absolutnie się na to piszę. Nie wiedziałem, że ludzie chcą bym zagrał Nightwing, ale nich nie ustają w staraniach. Jak będziecie za mną, może mnie obsadzą.

Nick Jonas to drugie nazwisko, które pojawia się w kontekście Nightwinga, obok Dacre Montgomery’ego (“Stranger Things”, “Power Rangers”).

Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności. Jego debiut, zatytułowany po prostu “Nick Jonas”, ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak “Jealous” i “Chains”. Kolejny album artysty “Last Year Was Complicated” miał premierę w 2016 roku i zawierał “Close” nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę “Bom Bidi Bom” do filmu “Ciemniejsza strona Greya”.

Materiały promocyjne partnera

Ostatnio coraz częściej można go oglądać na ekranie. Zagrał m.in. w serialach “Królowe krzyku” i “Kingdom”, a niedawno zajęty był na planie “Jumanji: Przygoda w dżungli”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pięć razy starała się o rolę do filmu Woody’ego Allena

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA