Of Mice & Men zagrają w Warszawie

Of Mice & Men zagrają w Warszawie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Amerykańska metalcore’owa grupa Of Mice & Men wraca do Polski i 11 kwietnia wystąpi w warszawskiej Proximie.

Of Mice & Men to amerykański zespół z Costa Mesa w Kalifornii. Założony został w 2009 roku przez Austina Carlilea (wcześniej Attack Attack) oraz Jaxina Halla.

Pomysł na nazwę został zaczerpnięty z powieści Johna Steinbecka o tym samym tytule, w Polsce znanej jako “Myszy i ludzie”. W bardzo krótkim czasie wykrystalizowała się reszta składu, co pozwoliło szybko wejść do studia i nagrać pierwszy materiał.

Już premierowy utwór w ciągu dwóch miesięcy od publikacji zanotował milion odsłuchań na portalu MySpace. Zespołem zainteresowała się więc wytwórnia Rise Records, dzięki której w 2010 roku ukazał się debiutancki album grupy – “Of Mice & Men”.

Na przestrzeni lat zespół nagrał kilka albumów i wielokrotnie zmienił skład, a najważniejszą zmianą było odejście z powodu poważnej choroby wokalisty Austina Carlile. Ostatnim albumem nagranym z Carilem był “Cold World”, z którego pochodzi singel “Pain”.

W listopadzie grupa Of Mice & Men podzieliła się z fanami dwoma nowymi singlami (“Warzone” i “Defy”), które zapowiadają nadchodzący, piąty studyjny album Of Mice & Men – na koncercie w Polsce możecie spodziewać się zatem nowego materiału.

Sprzedaż biletów: Go-ahead.pl, Biletomat.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pięć razy starała się o rolę do filmu Woody’ego Allena

zespoły weselne

Zobacz także

Nie przegap

loading...
loading...