Prace nad “Westworld” wstrzymane z powodu pożarów

Zdjęcia nad drugim sezonem serialu “Westworld” zostały przerwane z powodu pożarów, które nawiedziły Kalifornię.

Od poniedziałku strażacy walczą z ogniem. Tysiące mieszkańców zostało ewakuowanych. Żywioł zmusił także twórców serialu “Westword” do przerwania zdjęć, które odbywały się w okolicy Santa Clarita.

– Z powodu pobliskich pożarów, produkcja “Westworld” została wstrzymana – czytamy w komunikacie HBO. – Prace zostaną wznowione tak szybko, jak będzie to możliwe.

Przypomnijmy, że akcja Westworld rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów.

Zdjęcia drugiego sezonu rozpoczęły się w lipcu. W nadchodzącym sezonie zobaczymy prawdopodobnie nowe tematyczne parki, w tym nawiązujące do starożytnego Rzymu oraz do średniowiecza. Filmowy oryginał Michaela Crichtona z 1973 roku uwzględniał takie parki.

Fani otrzymają, tak jak w przypadku pierwszej części Westworld, 10 epizodów.

W “Westworld” grają Evan Rachel Wood, James Marsden, Ed Harris, Jimmi Simpson, Ben Barnes, Ingrid Bolso Berdal, Luke Hemsworth, Thandie Newton, Simon Quarterman, Rodrigo Santoro, Angela Sarafyan, Tessa Thompson, Shannon Woodward i Jeffrey Wright.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

zespoły weselne

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


» ZOBACZ TAKŻE


» NIE PRZEGAP

loading...
źródło:aka | aceshowbiz
PODZIEL SIĘ