Dużo muzyki w “A Star Is Born”. Lady Gaga i Mark Ronson w duecie!

Lady Gaga na Super Bowl 2017
fot. Mike Ehrmann / Getty Images © Wszelkie prawa zastrzeżone

Do sieci trafiło zdjęcie z planu “A Star Is Born”, w którym w rolach głównych występują Lady Gaga i Bradley Cooper. Jednocześnie Cooper, który jest reżyserem projektu, opowiedział nieco o muzyce w filmie.

Obraz, będący nową wersją musicalu “Narodziny gwiazdy” (“A Star Is Born”), trafi do kin 18 maja 2018 roku.

Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

W filmie nie zabraknie muzyki, za którą odpowiada Lady Gaga, ale nie tylko.

– Mamy wielu zdolnych twórców – zapewnia Bradley Cooper.

– Mamy Lukas Nelson & Promise of the Real, którzy w filmie są w zespole Jacksona. Ja pisałem piosenki, Stefani napisała dużo muzyki. Poza tym Jason Isbell stworzył piękny utwór. Są jeszcze inni znakomici artyści z Nashville a nawet Mark Ronson. Cała muzyka jest oryginalna. Śpiewana i nagrywana na żywo. Nie ma śpiewania z playbacku. Było to trudne, ale naprawdę robi różnicę.

Wspólne zdjęcia śpiewających na scenie Coopera i Lady Gagi można zobaczyć poniżej.

Przygotowując się do filmy, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością.

W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle.

Scenariusz napisał Eric Roth (“Monachium”, “Forrest Gump”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Przypomnijmy, że będzie to czwarta kinowa wersja “Narodzin gwiazdy”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 n a ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

zespoły weselne