MUZOTAKTNEWSYFilmStar Trek nie dla dzieci! Quentin Tarantino: będzie nagość!

Star Trek nie dla dzieci! Quentin Tarantino: będzie nagość!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Pomysł na film “Star Trek”, który ma Quentin Tarantino nie nada się dla najmłodszych widzów, co raczej nikogo nie powinno dziwić.

Reżyser “Pulp Fiction” i “Bękartów wojny” wpadł na świetny pomysł nowego filmu o załodze Enterprise. Pomysł okazał się na tyle interesujący, że producent J.J. Abrams zebrał już scenarzystów, by opracowali projekt.

REKLAMA

Teraz dowiadujemy się, że film, który ma powstać będzie miał kategorię R. Oznacza to, że w nowym “Star Treku” będzie mogła pojawiać się nagość i przekleństwa, a widzowie w wieku 17 lat i mniej będą mogli go oglądać wyłącznie za zgodą dorosłego opiekuna.

Podobno był to warunek, jaki Tarantino postawił studiu Paramount, jeśli miałby stanąć za kamerą. Wytwórnia przystała na żądania reżysera.

Pierwszy z nowych obrazów, zrealizowany na podstawie kultowego serialu, nosił tytuł po prostu “Star Trek” i zarobił w 2009 roku 380 milionów dolarów. Jego sequel, “W ciemność. Star Trek”, miał premierę w 2013 roku i przyniósł 460 milionów dolarów.

Materiały promocyjne partnera

Trzeci i ostatni dotąd film, “Star Trek: W nieznane”, trafił do kin w lipcu 2016 roku. W obsadzie znaleźli się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura), Karl Urban (Bones), Simon Pegg (Scotty) i John Cho (Hikaru Sulu). Zobaczyć można też było zmarłego niedawno Antona Yelchina (Chekov).

Z nowych twarzy pojawili się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella. Produkcja zarobiła 343 miliony dolarów.

Quentin Tarantino obecnie pracuje nad obrazem, którego tłem będzie zabójstwo Sharon Tate.

Niezatytułowany jeszcze film trafi do kin 9 sierpnia 2019 roku, dokładnie w dniu 50. rocznicy zabójstwa żony Romana Polańskiego i jej przyjaciół. Jego ostatnie dzieło to “Nienawistna ósemka”.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

https://www.instagram.com/p/BcTzOJuDtqF/

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA