Charli XCX śpiewa z Tove Lo i Almą

Charli XCX zapowiada kolejny mixtape z całą masą gości
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Charli XCX niedawno ogłosiła nowy mikstejp, a teraz zaprezentowała promujące zestaw nagranie z udziałem Tove Lo i Almy.

25-letnia Brytyjka pełnoprawny album wydała w 2014 roku (“Sucker”), cały czas jednak dostarczą nową muzykę fanom. W ubiegłym roku ukazała się EP-ka “Vroom Vroom”, a w marcu tego roku do fanów trafił mikstejp “Number 1 Angel”. Nowy zestaw, także mikstejp, ukaże się 15 grudnia.

Wydawnictwo zatytułowane “Pop2” promuje numer “Out of My Head”, w którym obok Charli XCX pojawiają się Tove Lo i Alma. Nagranie można znaleźć na przykład na Spotifyu.

Wśród gości na “Pop2” znajdą się również Carly Rae Jepsen, Caroline Polachek z Chairlift, Mykki Blanco oraz MØ.

Oto lista utworów na nowej płycie Charli XCX:

1. Backseat (feat. Carly Rae Jepsen)
2. Out Of My Head (feat. Tove Lo and ALMA)
3. Lucky
4. Tears (feat. Caroline Polachek)
5. I Got It (feat. Brooke Candy, CupcakKe and Pabllo Vittar)
6. Femmebot (feat. Dorian Electra and Mykki Blanco)
7. Delicious (feat. Tommy Cash)
8. Unlock It (feat. Kim Petras and Jay Park)
9. Porsche (feat. MØ)
10. Track 10

Charli XCX, czyli Charlotte Aitchison, to brytyjska wokalistka i autorka piosenek. Z zespołem Icona Popa wylansowała hit “I Love It”. Zadebiutowała w 2013 krążkiem “True Romance”.

Tove Lo ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Nick Jonas (“Close”), Coldplay (“Fun”), Years & Years (“Desire”), Broods (“Freak Of Nature”), Flume (“Say It”), a także Alesso (“Heroes”).

Jej debiut, “Queen of the Clouds” (2014), zawierał hity “Habits (Stay High)” i “Talking Body”. Drugi album Szwedki, “Lady Wood”, ukazał się w październiku 2016 roku, a trzeci “Blue Lips” w listopadzie 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

Alma Sofia Miettinen pochodzi z Helsinek. Rozgłos w Finlandii zdobyła kilka lata temu, zdobywając wysoką pozycję w fińskiej edycji programu “Idol”. Międzynarodowy sukces zawdzięcza singlowi “Karma”. Alma znalazła się na tzw. długiej liście pretendentów do tytułu Sound of 2018 przygotowywanej przez BBC. Laureatów poznamy po Nowym Roku.

zespoły weselne