16 października w legnickim klubie Spiżarnia odbędzie się koncert grunge`owej formacji Miasto Gniewu.

Miasto GniewuZespół świętuje pierwszy rok wspólnego grania oraz zapowiada mini-album, który planuje wydać zimą. Razem z Miastem Gniewu wystąpią The Cold oraz !STRUKTURA! Miasto Gniewu tworzą doświadczeni już muzycy, którzy w obecnym składzie grają od roku.

– Połączył nas grunge – mówi Mat, wokalista Miasta Gniewu. – Gatunek, w którym czujemy się najlepiej i najcelniej potrafimy siebie wyrazić.

Już 16 października na scenie zaprezentujemy materiał, jaki udało nam się w ciągu minionego roku stworzyć, serdecznie zapraszam wszystkich entuzjastów brzmień rodem z Seattle i nie tylko. To będzie prawdziwe rockowe święto w Legnicy – dodaje muzyk.

Razem z Miastem Gniewu na scenie legnickiej Spiżarni 16.10. wystąpią: wrocławski The Cold oraz koskowicka !STRUKTURA!. Podczas koncertu legniczanie z Miasta Gniewu zaprezentują m.in., materiał który znajdzie się na wydawnictwie EP, jakie zespół planuje wydać zimą 2015/2016.

– Aktualnie skupiamy się na znalezieniu odpowiedniego studia nagrań – kontynuuje Mat. – Mamy konkretne wymagania, co do brzmienia planowanej EP-ki. Całość chcemy nagrać na tzw. setkę, żeby w pełni oddać żywioł i szczerość naszej muzyki – dodaje.

Miasto Gniewu oficjalnie istnieje od 2014 roku, choć zespół składa się z muzyków mających już duże doświadczenie sceniczne. Formacja dała się w ciągu minionego roku poznać na lokalnej scenie, gdzie zagrała szereg doskonale przyjętych koncertów i aktualnie skupia się na ekspansji swojej twórczości. Miastem Gniewu zaczęły interesować się ogólnopolskie media, więc formacja kuje żelazo, póki gorące i zapowiada wydanie debiutanckiej EP-ki.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!