Artur Rojek: Nowy teledysk i Podwójna Platyna dla solowej płyty

Kolejna odsłona albumu Artura Rojka „Koncert w NOSPR”. Zapraszamy do obejrzenia ilustracji wideo do utworów „Długość dźwięku samotności” i „Beksa”. Premiera materiałów zbiegła się z kolejnym wyróżnieniem dla debiutanckiego solowego albumu Artysty „Składam się z ciągłych powtórzeń”.

“Chciałem wprowadzić do repertuaru piosenki Myslovitz” – mówi Artur Rojek.

“I to takie, które znają wszyscy, tylko w zmienionej wersji. Udało się z “Długość dźwięku samotności”. Sprawiało mi to niezłą radość, kiedy ludzie do momentu wejścia wokalu nie wiedzieli, co wyniknie ze wstępu”.

“To najtrudniejsza i najdłużej tworzona piosenka w moim życiu. Moja satysfakcja jest tym większa, że historia tak wymagająca zyskała tylu zwolenników. Kiedy śpiewam „Beksę” na koncertach i widzę Was wszystkich śpiewających ją ze mną, wydzieram się tym głośniej, im bardziej czuję się szczęśliwy” – dodaje Artur Rojek.

Pierwszy solowy album Artura Rojka “Składam się z ciągłych powtórzeń” osiągnął status Podwójnej Platynowej Płyty!

Serdecznie gratulujemy Arturowi i wszystkim tym, którzy współtworzyli to wydawnictwo.

Album “Koncert w NOSPR” to zapis niezwykłego koncertu, który odbył się 9 listopada 2015 w zjawiskowej sali NOSPR w Katowicach.

Artur Rojek wystąpił wraz ze swoim zespołem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia.

Na płycie znajdują się zarejestrowane na żywo utwory z autorskiego repertuaru Artura, ale także wyjątkowe covery przygotowane specjalnie na ten koncert i utwory z repertuaru kultowych grup Lenny Valentino i Myslovitz, których Artur był wokalistą i liderem.

[buybox-widget category=”music” name=”Artur Rojek Koncert W Nospr” info=”Artur Rojek”]

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

zespoły weselne