Unikatowy singel Republiki na trójkowej licytacji

Grzegorz Ciechowski Republiki Republika
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Wyjątkowy, wydany w jednym egzemplarzu singel zespołu Republika trafi na licytację w radiowej Trójce.

Singel zawierać będzie dwa utwory koncertowe zarejestrowane podczas występu zespołu Republika z okazji tysięcznego notowania Listy Przebojów. Koncert odbył się 30 marca 2001 roku.

Na krążku znajdą się numery “Mamona” i “Biała Flaga”. Za mastering nagrań odpowiada Leszek Kamiński. Wraz z singlem licytować będzie można falsyfikat studolarówki z teledysku “Mamona” z autografem wokalisty, Grzegorza Ciechowskiego.

Licytacja odbędzie się w ramach akcji “Święta bez granic” w popołudniowej audycji “Zapraszamy do Trójki” Kuby Strzyczkowskiego w najbliższy piątek, 15 grudnia, na antenie Trójki.

Dzień później, 16 grudnia w klubie Od Nowa w Toruniu odbędzie się 16. koncert specjalny pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Jedyny potwierdzony wykonawca to nominowana do Paszportu “Polityki” Hańba!

Udział pozostałych artystów będzie niespodzianką. Bilety w przedsprzedaży kosztują 70 zł, w dniu koncertu cena wzrośnie do 80 zł.

W ubiegłych latach pojawili się m.in.: Artur Rojek, Tymon Tymański, Jacek Bończyk, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz, Renata Przemyk, Acid Drinkers, Agressiva 69, Anna Maria Jopek, Adam Nowak, Bracia, Brygada Kryzys, Closterkeller, Coma, Czaqu, Czesław Mozil, Depresjoniści, Dezerter, Ewelina Flinta, Gaba Kulka, Glaca, Grzegorz Turnau, Hey, John Porter, Justyna Steczkowska, Katarzyna Groniec, Kazik Staszewski, Kayah, Kobranocka, Leszek Biolik, Manchester, Maria Peszek, Mech, My Riot, Myslovitz, Negatyw, Proletaryat, Robert Gawliński, Sławek Ciesielski & Kije, T.Love, Voo Voo, Zbigniew Hołdys, Zbigniew Krzywański.

Grzegorz Ciechowski zmarł 22 grudnia 2001 roku w szpitalu na Szaserów w Warszawie w wieku 44 lat. Przyczyną był tętniaka serca, który próbowano operować.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

https://www.youtube.com/watch?v=wPD5QkHbd7w

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!