Louis Tomlinson z One Direction na piwie z kumplami

Louis Tomlinson zaprezentował teledysk do swego najnowszego singla “Miss You”. – Ta piosenka jest o bardzo szalonym okresie w moim życiu, kiedy imprezowałem każdej nocy – opowiada gwiazdor.

W wideo widzimy wokalistę znanego z One Direction z czterema najlepszymi kumplami w knajpie na piwie czy na imprezie. Panowie piją i dobrze się bawią. Wideo, w którym nie brakuje ładnych wizualizacji, można obejrzeć poniżej.

“Miss You” to słodko-gorzki utwór o uciekaniu w zabawę i imprezy od bólu po utracie kogoś, kogo się kocha. Louis napisał numer z wieloletnim współpracownikiem One Direction, Julianem Bunettą. Za produkcję odpowiada Afterhrs.

– Ta piosenka jest o bardzo szalonym okresie w moim życiu, kiedy imprezowałem każdej nocy – mówi Louis Tomlinson.

– Z perspektywy czasu widzę, że nie zdawałem sobie sprawy z tego, co przechodzę. Wiedziałem w głębi duszy, że tęsknię za dziewczyną, którą kocham. Chciałem napisać o czymś, co jest dla mnie ważne.

Debiutancki solowy album Louis Tomlinson planowany jest na 2018 rok. Wokalista wcześniej wypuścił single “Just Hold On” i “Back to You” z Bebe Rexhą.

Ostatni album One Direction, “Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Muzycy obecnie skupiają się na solowych projektach.

▸ Przeczytaj również: Eminem: Beyonce, Alicia Keys i Ed Sheeran wśród gości na płycie!

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!