Lenny Kravitz wraca do Polski (data, miejsce, bilety)

Lenny Kravitz wraca do Polski (data, miejsce, bilety)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lenny Kravitz ogłosił nadchodzącą wakacyjną, europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2018 rok. Muzyk odwiedzi także nasz kraj i 8 czerwca 2018 roku wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza gatunek muzyczny pokazując niezwykły styl i klasę.

Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60. i 70, autor piosenek, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy i wiele innych nagród.

Lenny Kravitz wydał dziesięć albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie.

Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie ,wcielając się w rolę Cinny w filmie “Igrzyska śmierci” i “Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach “Hej, Skarbie” i “Kamerdyner”.

Przedsprzedaż biletów dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 12 grudnia o godz. 10:00 i potrwa 36 godzin. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 15 grudnia o godz. 10:00.

Więcej informacji o całej trasie koncertowej na stronie Lenny’ego Kravitza.

Dyskografię artysty zamyka album “Strut” z 2014 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Strut” info=”Lenny Kravitz”]

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak, Margaret i Sound’n’Grace: Wieczór kolęd w TVN! Kiedy?

zespoły weselne