MUZOTAKTNEWSYGwiazdyQueens of the Stone Age przyznaje, że zachował się jak ostatni k****

Queens of the Stone Age przyznaje, że zachował się jak ostatni k****
Q

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Niedługo po tym, jak media obiegła wiadomość, że Josh Homme z Queens of the Stone Age kopnął w czasie koncertu fotografkę, wokalista nagrał wideo z przeprosinami.

Kamery uchwyciły, jak niczym niesprowokowany Josh Homme z Queens of the Stone Agekopnął licencjonowaną fotografkę, Chelsea Lauren, znajdującą się w fosie.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, podczas dorocznego świątecznego koncertu organizowanego przez rozgłośnię KROQ w Los Angeles.

Pokrzywdzona zamieściła zapis wideo na Instagramie, a wpis wysłała ze szpitale, gdzie trafiła na ostry dyżur.

W sieci szybko pojawił się pisemny komentarz muzyka, a po pewnym czasie wideo z przeprosinami. W klipie zamieszczonym na Facebooku rockman przeprasza Chelsea Lauren, a także swoją rodzinę i kolegów z zespołu. Przyznaje, że zachował się jak ostatni kutas.

Materiały promocyjne partnera

– Popełniłem w życiu wiele błędów i to, co zrobiłem wczoraj, było jednym z nich – mówi artysta. – Staram siębyć dobrym człowiekiem, ale ostatniej nocy mi się to nie udało.

Całe nagranie można obejrzeć tutaj.

Zespół Queens of the Stone Age właśnie zapowiedział koncert na warszawskim Torwarze. Imprezę zaplanowano na 19 czerwca 2018 roku.

Lider Queens of the Stone Age, Josh Homme, napisał niedawno muzykę do obrazu “W ułamku sekundy” (“In the Fade”) z wyróżnioną w Cannes rolą Diane Kruger. Ponadto na płytę z soundtrackiem trafiły piosenki Faith No More, Courtney Barnett i Lykke Li.

W sierpniu 2017 roku ukazała się najnowsza płyta Queens of the Stone Age, “Villains”. Nad brzmieniem czuwał Mark Ronson (Amy Winehouse, Bruno Mars).

[buybox-widget category=”music” name=”Villains” info=”Queens Of The Stone Age”]

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak, Margaret i Sound’n’Grace: Wieczór kolęd w TVN! Kiedy?

https://www.instagram.com/p/Bcg3ffCjXBw/

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA