Wiemy już kto wystąpi w roli supportu przed polskimi koncertami Róisín Murphy!

Przypominamy, że artystka, była wokalistka Moloko, zagra 16 listopada w Warszawie (Torwar) oraz 17 listopada w Poznaniu (Hala nr 2 MTP). Publiczność przed jej występami rozgrzeje Oscar and The Wolf!

Oscar and The Wolf to projekt skupiony wokół wokalisty Maxa Colombie. Po wydaniu dwóch EP-ek i zagraniu licznych koncertów w całej Europie – muzyk wydał debiutancką płytę. “Entity” ukazała się w 2014 roku, nakładem wydawnictwa PIAS.

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Leo Abrahams, który pracował już m.in. nad płytami Briana Eno, Davida Byrne’a Jona Hopkinsa czy Florence + The Machine, a brzmienie albumu porównać można do twórczości Sohna, Jamesa Blake’a, Autre Ne Veut czy How To Dress Well. Podsumowując to idealna propozycja dla wielbicieli elektroniki zaprawionej popową melodyjnością.

Wejściówki na koncerty Róisín Murphy dostępne są we wszystkich punktach sprzedaży.

Kupić je można na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl,www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...