Rage: Nowa EPka i trasa z Helloween

Rage

Rage powraca! Zespół nie tylko ogłosił właśnie pierwszą trasę koncertową w nowym składzie, ale także zapowiedział nowy materiał w postaci EPki „My Way”.

Premiera w styczniu 2016. Krążek „Black In Mind” z 1995 roku to jedno z najwybitniejszych dzieł formacji, nic, więc dziwnego, że lider Rage, Peavy Wagner, postanowił uczcić 20-to lecie owego wydawnictwa specjalną , startującą już w listopadzie europejską trasą koncertową.

W składzie zadebiutują nowi muzycy – gitarzysta Marcos Rodriguez i bębniarz Vassilios Maniatopoulos. Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie zespół przygotował dla swoich fanów. Już 22 stycznia ukaże się nowa EPka, zatytułowana „My Way” i tego samego dnia Rage wyruszy na kolejne tour, tym razem, jako gość specjalny Helloween.

W rozpisce nie zabraknie naszego kraju – 16. lutego obydwie grupy wystąpią bowiem w stołecznej Progresji.

Jak przyznaje sam Peavy, EPka ma być przystawką przed daniem głównym, czyli nowym, pierwszym od 2012, albumem długogrającym, który, jeśli wierzyć zapowiedziom, pojawić ma się na rynku w maju 2016.

Na EPce „My Way” znajdą się 4 kawałki: dwa z nich to na nowo nagrane utwory z „Black In Mind”, dwa pozostałe to rzecz zupełnie nowa – utwór tytułowy w dwóch wersjach językowych – angielskiej i hiszpańskiej.

01. My Way (nowy utwór)
02. Black In Mind (tytułowy utwór z »Black In Mind« nowa wersja)
03. Sent By The Devil (z albumu »Black In Mind«; nowa wersja)
04. Apuesto A Ganar (hiszpańska wersja ‘My Way’)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...