“Listy do M. vol. 2” – premiera ścieżki dźwiękowej w listopadzie

Listy do M

Popularność pierwszej części Listy do M pociągnęła za sobą również sukces ścieżki dźwiękowej do filmu.

Album z muzyką z kinowego przeboju sprzedał się w nakładzie ponad 30 tysięcy egzemplarzy, co zaowocowało Platynową Płytą. Kontynuacji „Listów do M.” także towarzyszyć będzie wydawnictwo płytowe.

Na podwójny album złożą się krążek z muzyką i piosenkami wykorzystanymi w filmie oraz płyta z piosenkami inspirowanymi filmem, podkreślającymi jego wyjątkowy świąteczny charakter.

Autorem muzyki ilustracyjnej do filmu jest Łukasz Targosz, kompozytor muzyki m.in. do filmów „Świadek koronny”, „Kochaj i tańcz” czy „Służby specjalne”.

Obok jego kompozycji w filmie i na płycie usłyszymy także przeboje popularnego projektu Tabb & Sound’N’Grace oraz ponadczasowy świąteczny standard „Sleigh Ride” w wykonaniu Andy’ego Williamsa.

Na krążek z muzyką inspirowaną filmem złożą się z kolei inne bożonarodzeniowe hity oraz tradycyjne kolędy, nierzadko w zaskakujących wykonaniach.

Wierzymy, że podobnie jak cztery lata temu, tak druga część „Listów do M.”, jak i towarzyszące filmowi wydawnictwo płytowe okażą się dużym sukcesem i spotkają się z ciepłym przyjęciem wśród widzów i słuchaczy.