Sarsa i Marta Gałuszewska na finałowym koncercie Ibis (ZDJĘCIA)

Sarsa i Marta Gałuszewska na finałowym koncercie Ibis (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

We wtorkowy wieczór, 12 grudnia, hotel ibis Warszawa Centrum wypełnił się dźwiękami finałowego koncertu kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”. Na scenie zaśpiewała Sarsa, a wśród gości pojawiła się Marta Gałuszewska, zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice of Poland.

Na jednej scenie, podczas kameralnego występu, zaprezentowało się pięcioro zwycięzców konkursu dla utalentowanych twórców oraz Sarsa – ambasadorka kampanii.

Wyjątkowe zwieńczenie muzycznych zmagań

Dotychczasowe etapy kampanii „ibis. tu mieszka muzyka” odbywały się głównie w przestrzeni online. Finałowy koncert był więc świetną okazją do zapoznania się z talentem laureatów konkursu oraz wysłuchania hitów Sarsy na żywo.

Występ otworzyli Kasia Kraska i Rafał Krajewski, na co dzień pracownicy Grupy Hotelowej Orbis, którzy wzięli udział w konkursie. Po nich na scenie pojawili się zwycięzcy – chłopaki z Birches, Patrycja Roszczyk, Paweł Danielak, zespół Redford oraz Maria Bedyńska.

Laureaci wykonali między innymi piosenki nagrane wcześniej w studiu w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. Młodzi twórcy udowodnili, że świetnie czują się na scenie. Każdy z nich reprezentuje inny styl muzyczny, dzięki czemu na scenie panowała ciekawa różnorodność.

Po zakończeniu występów zwycięzców na scenie pojawiła się Sarsa. Artystka wykonała największe hity z ostatniej płyty „Pióropusze”.

– Finałowy koncert był świetnym zwieńczeniem kampanii. Podczas występów zwycięzców utwierdziłam się w przekonaniu, że mój konkursowy wybór był słuszny. Każdy z nich dobrze poradził sobie na scenie. Zarówno zespoły, jak i soliści potrafią przykuć uwagę publiczności, a to jest najważniejsze. Cieszę się również, że mogłam zaśpiewać swoje utwory w tak przyjemnym otoczeniu – mówi Sarsa, ambasadorka kampanii.

Wydarzenie w hotelu ibis Warszawa Centrum miało kameralny charakter. Kilkudziesięcioosobową publiczność w nastrojowy klimat wprowadziła nie tylko muzyka, ale też oryginalna scenografia świetlna.

Na koniec wieczoru Sarsa otrzymała pamiątkową „złotą płytę” będącą podziękowaniem za współpracę przy kampanii.

W wydarzeniu wzięli udział także przedstawiciele Universal Music, a pośród gości można było zauważyć Martę Gałuszewską, zwyciężczynię ostaniej, ósmej edycji „The Voice of Poland”.

Finał kampanii był jednocześnie zapowiedzią rozwijania innych muzycznych projektów rodziny hoteli ibis. Marka została ostatnio partnerem CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp, największych w Europie Środkowo-Wschodniej warsztatów kompozytorskich. Ibis stale współpracuje również z festiwalem Sziget na Węgrzech – jednym z największych festiwali muzycznych w Europie, podczas którego rodzina hoteli ibis jest partnerem sceny world music. W hotelach marki ibis odbywają się również kameralne koncerty, a od kilku lat goście mogą poczuć się jak DJ’e i sami wybierać odtwarzane utwory w systemie Jukebox by Deezer.

Konkurs w ramach kampanii „ibis. tu mieszka muzyka” wystartował 5 września. Wzięli w nim udział mało znani, ale utalentowani twórcy, którzy do tej pory dzielili się swoją muzyką głównie w mediach społecznościowych. Początkujący artyści przez miesiąc wgrywali na platformę ibis.com/tumieszkamuzyka próbki swoich nagrań, aby następnie poddać je ocenie internautów. Do konkursu zgłoszono ponad 300 utworów, na które oddano w sumie łącznie ponad 60 tysięcy głosów. Spośród trzydziestu utworów najwyżej ocenionych w głosowaniu Sarsa wybrała pięć najlepszych. Zwycięzcy nagrali single w hotelowym studiu nagraniowym. Wszystkich piosenek można wysłuchać na platformie ibis.com/tumieszkamuzyka

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!