Natalia Szroeder wzbudziła zachwyt jury i publiczności, a wszystko za sprawą wykonu “I Have Nothing” Whitney Houston w telewizyjnym show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Natalia Szroeder
Natalia Szroeder jako Whitney Houston. Materiały promocyjne / Polsat

W piątym odcinku telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Natalia Szroeder wcieliła się w rolę wielkiej gwiazdy Whitney Houston i wykonała jej największy przebój „I Have Nothing” z filmu „The Bodyguard”.

Występ wzbudził ogromny zachwyt jury i publiczności. Natalia otrzymała dziesiątki od wszystkich jurorów. Także głosowanie uczestników potwierdziło zwycięstwo młodej wokalistki.

Artystka zachwyciła także zagraniczne media, bowiem o jej niesamowitym głosie i idealnym odwzorowaniu Whitney Houston rozpisuje się brytyjska prasa, m.in. serwis Mirror. Według zachodniej prasy było to najlepsze wykonanie nie tylko tego odcinka, ale całej serii programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

O niesamowitym występie Natalii Szroeder napisał też Utinreality.com, który komentuje “Przez chwilę myślałem, że oglądam wideo z Whitney Houston.”

ZOBACZ WYSTĘP
NATALIA SZROEDER JAKO WHITNEY HOUSTON

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies


Zobacz także


Nie przegap

loading...
loading...