Robbie Williams miał krew w mózgu, drgawki i problemy z oddychaniem

Robbie Williams
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lekarze ujawnili, że popularny popowy piosenkarz, Robbie Williams, miał krew w mózgu.

We wrześniu Robbie Williams odwołał dwa ostatnie koncerty w ramach swojej trasy, po tym jak lekarze odkryli anomalię w jego mózgu i wysłali do szpitala na badania.

Wokalista spędził 7 dni na oddziale intensywnej terapii, przyznaje, że miał bóle głowy, problemy z oddychaniem, poza tym miał drgawki i zdrętwiała mu lewa ręka. Teraz ujawniono, że w mózgu artysty odnaleziono krew.

– Zrobiono mi badania krwi, rozmaite prześwietlenia, tomografię i odkryto pewne nieprawidłowości, w tym coś w mózgu, co wyglądało jak krew – wspomina gwiazdor.

Żona Robbiego Williamsa, Ayda Field wraz z dwójką ich dzieci córką Teddy (5 lat) i synem Charliem (3), byli w Stanach, gdy były członek Take That trafił do szpitala.

Robbie Williams to jeden z popularniejszych popowych wokalistów. Karierę zaczynał w zespole Take That.

Jego solowe płyty sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. Najnowszy longplay Anglika, “The Heavy Entertainment Show”, ukazał się w listopadzie 2016 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja “Under the Radar Volume 2″ z listopada 2017 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”Heavy Entertainment Show” info=”Robbie Williams”]

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!