MUZOTAKTNEWSYMuzykaCo dzisiaj wpływa na sukces muzyka? Czy muzyka sama się broni?

Co dzisiaj wpływa na sukces muzyka? Czy muzyka sama się broni?
C

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Muzyka to coś więcej niż tylko melodia i rytm. Dzięki niej nasze życie staje się ciekawsze, barwniejsze i pełniejsze. Jaką zatem rolę odgrywa ona w społeczeństwie? A jaką ludzie ją tworzący?

Na muzyczną debatę Czwórka zaprasza we wtorek 19 grudnia o godz. 11.00. Sukces, jak powiadają, ma wielu ojców – a jak jest z sukcesem w branży muzycznej? Czy jest to zasługa artysty, jego ekspresji i talentu? A może zależy to od umów, które zawiera w jego imieniu manager?

REKLAMA

Jaką funkcję w karierze muzyka pełni producent? Wreszcie, czy chodzi tylko o muzykę? Czy może fanów i słuchaczy bardziej interesują anegdoty z prywatnego życia artysty, niż jego twórczość? Czy praca w branży muzycznej wymaga publicznego dzielenia się historiami o sobie?

O tych i wielu podobnych tematach porozmawiają Damian Sikorski i Katarzyna Dydo podczas wtorkowej debaty zatytułowanej „Co dzisiaj wpływa na sukces muzyka? Czy muzyka sama się broni?”.

Gośćmi w studiu Czwórki będą: Bovska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, Kuba Płucisz – założyciel i kompozytor zespołu Ira, obecnie żyjący i tworzący w Holandii, Robert Cichy – gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent muzyczny, posiadający na swoim koncie platynowe i złote płyty za współpracę z Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz i Moniką Brodką, Justyna Milkiewicz – Formusic Management – menadżerka m.in.: Mariki, Kari, Linii Nocnej, Spinache’a i FAIR PLAY QUARTET, Maciek LEX Kasprzyk – DJ, dziennikarz muzyczny Czwórki, Rafał Malicki – kompozytor i producent muzyczny oraz Yuuki, czyli Katarzyna Wypchło – pianistka, wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Materiały promocyjne partnera

W debacie udział weźmie publiczność – młodzi artyści biorący udział w projekcie „Będzie Głośno”.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

Streaming z debaty Czwórki dostępny będzie na stronie www.czworka.online, na facebooku oraz poprzez aplikację Player Polskie Radio we wtorek 19 grudnia, o godz. 11.00.

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA