Lukas Rieger: Niemiecki idol nastolatek niebawem w Polsce!

Lukas Rieger
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Lukas Rieger, niekwestionowany niemiecki idol nastolatek powraca do Polski! Artysta, który ma na swoim koncie m.in. występ w niemieckiej edycji “The Voice Kids”, debiutancki album “Compass” oraz miliony fanów w sieci, już 1 marca wystąpi w Klubie Stodoła. Określany “niemieckim Justinem Bieberem” idol nastolatek zaśpiewa na Open Stage. Bilety już w sprzedaży!

Lukas Rieger to młody, popowy piosenkarz i raper, śpiewający wyłącznie w języku angielskim.

Urodził się  3 czerwca 1999 roku w Niemczech, gdzie ukończył szkołę muzyczną w Bugdorf. W wieku 15 lat wziął udział w drugiej niemieckiej edycji programu „The Voice Kids” i od tego momentu zaczęła się jego kariera muzyczna.

Lukas zasłynął z coverów publikowanych na kanale YouTube, a fanów pozyskiwał głownie poprzez publikowanie swoich utworów w social mediach, takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat i wspominany wcześniej YouTube.

O jego nieustannie rosnącej popularności najlepiej świadczy fakt, że Lukasa Rigera na Instagramie obserwuje ponad 1,8 ml osób, a jego konto w aplikacji Musical.ly ma ponad 2,4 miliona fanów. Niemiecki idol nastolatek na Twitterze zdobył już ponad 117 tysięcy followersów. Jego kanał YouTube ma z kolei prawie 440 tysięcy subskrybentów i ponad 24 miliony odsłon.

30 września 2016 roku ukazał się jego debiutancki album „Compass”. Singiel promujący płytę „Elevate” został bardzo gorąco przyjęty przez fanów i ma już prawie 5 mln wyświetleń na kanale YouTube.

[buybox-widget category=”music” name=”Compass” info=”Rieger Lukas”]

Rieger jest często określany, nie tylko w mediach, jako „niemiecki Justin Bieber”. Poprzez swoją twórczość ukazuje, jak uwierzyć w siebie, czym trafia do milionów nastolatek. Sam o sobie mówi: „Tworzę muzykę – uwierzcie w swoje marzenia”.

O tym, jak dużą popularnością cieszy się także w naszym kraju, przekonamy się 1 marca 2018 roku w warszawskim klubie Stodola.

Lukas Rieger odwiedzi Warszawę w ramach europejskiej trasy koncertowej. Jedno jest pewne –  tego wieczoru nie zabraknie pisku nastolatek, dobrej muzyki i niezapomnianych wrażeń.

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

Ponownie w Polsce w ramach europejskiej trasy koncertowej!
1 marca 2018 – Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage
Bilety w cenie 79 zł już w sprzedaży na www.LiveNation.pl i stodola.pl 

zespoły weselne