Dakota Johnson umawia się z Chrisem Martinem (Coldplay)

dakota johnson chris martin coldplay
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Chris Martin najwyraźniej ma słabość do aktorek. Po tym jak rozstał się z żoną Gwyneth Paltrow, umawiał się z Jennifer Lawrence, a teraz spotyka się z gwiazdą “Pięćdziesięciu twarzy Greya”, Dakotą Johnson.

Dakota Johnson i  Chris Martin z Coldplay razem! – Znają się już dość dobrze i dobrze im ze sobą – ujawnił informator “Us Weekly”. – Wysyła jej swoje utwory, by je oceniła. To coś więcej niż romans.

Inne źródło podaje, że gwiazdorska para spotyka się od października. – Wolą spędzać czas w jego domu i nie afiszować się ze swym związkiem – dodaje informator.

28-letnią aktorką i 40-letniego frontmana Coldplay widziano razem na koncercie Nicka Cave’a w Izraelu. Dakota Johnson była też na występie zespołu Chrisa w Buenos Aires.

Dakota Johnson kojarzona jest przede wszystkim z kinowym hitem “Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego squelami “Ciemniejsza strona Greya” i czekającym na przyszłoroczną premierę “Nowe oblicze Greya”. Zagrała też w nowej wersji dramatu “Odgłosy” (“Suspiria”) czy komedii “Jak to robią single”.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to “A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku.

[buybox-widget category=”music” name=”A Head Full Of Dreams” info=”Coldplay”]

Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę “Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!