MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJosh Homme nie opowie dzieciom bajki! Czemu BBC zawiesza współpracę?

Josh Homme nie opowie dzieciom bajki! Czemu BBC zawiesza współpracę?
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Stacja BBC CBeebies zawiesiła współpracę z wokalistą Queens of the Stone Age, po tym jak Josh Homme kopnął w głowę fotografkę.

Amerykański rockman, Josh Homme wystąpił w programie dla dzieci “Bedtime Stories”. Odcinek, w którym Josh Homme czytał na dobranoc bajkę “Zog” autorstwa Julii Donaldson, został wyemitowany jesienią 2017 roku.

REKLAMA

Wokalista nakręcił jednak jeszcze dwa odcinki, niemniej po skandalu związanym z jego zachowaniem na koncercie, stacja postanowiła na czas nieokreślony zawiesić ich emisję. Z kolei wcześniejszy epizod nie będzie już powtarzany na antenie. – Dopóki ta kwestia nie zostanie wyjaśniona, zawieszamy współpracę – powiedział rzecznik BBC.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło podczas dorocznego świątecznego koncertu organizowanego przez rozgłośnię KROQ w Los Angeles.

Kamery uchwyciły, jak niczym niesprowokowany Josh Homme kopnął licencjonowaną fotografkę, Chelsea Lauren, znajdującą się w fosie. Pokrzywdzona zamieściła zapis wideo na Instagramie, a wpis wysłała ze szpitala, gdzie trafiła na ostry dyżur.

Materiały promocyjne partnera

W sieci szybko pojawił się pisemny komentarz muzyka, a po pewnym czasie wideo z przeprosinami. W klipie zamieszczonym na Facebooku rockman przeprasza Chelsea Lauren, a także swoją rodzinę i kolegów z zespołu. Przyznaje, że zachował się jak ostatni kutas.

– Popełniłem w życiu wiele błędów i to, co zrobiłem wczoraj, było jednym z nich – mówi artysta. – Staram się być dobrym człowiekiem, ale ostatniej nocy mi się to nie udało.

Całe nagranie można obejrzeć tutaj.

Zespół Queens of the Stone Age właśnie zapowiedział koncert na warszawskim Torwarze. Imprezę zaplanowano na 19 czerwca 2018 roku.

Lider Queens of the Stone Age, Josh Homme, napisał niedawno muzykę do obrazu “W ułamku sekundy” (“In the Fade”) z wyróżnioną w Cannes rolą Diane Kruger. Ponadto na płytę z soundtrackiem trafiły piosenki Faith No More, Courtney Barnett i Lykke Li.

W sierpniu 2017 roku ukazała się najnowsza płyta Queens of the Stone Age, “Villains”. Nad brzmieniem czuwał Mark Ronson (Amy Winehouse, Bruno Mars).

[buybox-widget category=”music” name=”Villains” info=”Queens Of The Stone Age”]

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

https://www.instagram.com/p/Bcg3ffCjXBw/

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA