MUZOTAKTTeledyskiŚnieżny Song dla Zuzi Krzak: Premiera teledysku (akcja charytatywna)

Śnieżny Song dla Zuzi Krzak: Premiera teledysku (akcja charytatywna)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Śnieżny Song ma wypełnić nasze serca miłością i sprawić, że poczujemy prawdziwą magię świat i pozwolić, choć na chwile, zapomnieć o rzeczywistości. Piosenkę wykonali: Basia Kurdej- Szatan, Agnieszka Mrozińska i Rafał Szatan.

Teledysk do piosenki Śnieżny Song został nagrany na rzecz chorej na raka, 7-letniej Zuzi Krzak, podopiecznej Fundacji Spełnionych Marzeń.

REKLAMA

Zuzia ma mięsak Ewinga – raka kości, z przerzutami na płuca. Jest już po 3 chemioterapiach, przed Nią kolejne 3, a następnie endoproteza łopatki. Przed Nią ciężka walka, a mimo to uśmiech nie schodzi Jej z twarzy. Specjalnie dla Zuzi nagraliśmy świątecznego singla “Śnieżny Song”, który został wydany na płytach.

Cały dochód ze sprzedaży płyt przekazany zostanie na leczenie Zuzi. Dodatkowo nakręcony został teledysk, podczas którego wyświetlany będzie numer subkonta Podopiecznych Instytutu Matki i Dziecka, gdzie również będzie można zasilić konto Zuzi, wpłacając choćby symboliczna złotówkę, ważne jednak żeby w tytule przelewu napisać “Zuzia Krzak, akcja Artyści dla onkologii”.

Materiały promocyjne partnera

Artyści, którzy wzięli udział w projekcie: Basia Kurdej Szatan, Agnieszka Mrozińska, Rafał Szatan i Tomasz Betka.

Jeżeli nie macie jeszcze płyty, możecie wesprzeć Zuzię na POMAGAM.PL. Liczy się każda złotówka ! ❤️ przy wpłacie 100 zł lub więcej otrzymacie płytę do domu na nasz koszt
https://pomagam.pl/artysci-dla-zuzi

▸ Przeczytaj również: Natasza Urbańska i Jej metamorfoza (ZDJĘCIA)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA